Kontakt oss

Vi er her for å hjelpe

Fortell oss hva du lurer på, så tar vi kontakt så fort vi kan.  

Du kan også ringe oss på

948 14 778

Kontaktpersoner

Daglig leder, Nicolai Dirdal 
nicolai@simenergi.no

Utviklingssjef, Kjell A Dokka
kjell@simenergi.no

Produktsjef, Folke Pettersen
folke@simenergi.no

Økonomisjef, Nicolai Horgen
nh@simenergi.no

Markedssjef, Nils Ivar Jacobsen
nilsivar@simenergi.no

Prosjektleder, Sara Abrahamsen
sara@simenergi.no

Salgssjef, Knut Olav Knudsen
knutolav@simenergi.no

Innovasjonssjef, Gaurav Chaudhary
gaurav@simenergi.no

Teknisk sjef, Kristian Lough-Grimsgaard
kristian@simenergi.no

Key account manager, Terje Mjønes
terje@simenergi.no

 

Kontaktpersoner

Daglig leder
Nicolai Dirdal
nicolai@simenergi.no

Utviklingssjef
Kjell A Dokka
kjell@simenergi.no

Produktsjef
Folke Pettersen 
folke@simenergi.no

Salgssjef
Knut Olav Knudsen 
knutolav@simenergi.no

Innovasjonssjef
Gaurav Chaudhary
gaurav@simenergi.no

Teknisk sjef
Kristian Lough-Grimsgaard
kristian@simenergi.no

Økonomisjef
Nicolai Horgen
nh@simenergi.no

Markedssjef
Nils Ivar Jacobsen
nilsivar@simenergi.no

Prosjektleder
Sara Abrahamsen
sara@simenergi.no

Key account manager
Terje Mjønes
terje@simenergi.no